Do Komitetu honorowego Kongresu zaprosiliśmy wybitnych przedstawicieli świata polityki, kultury, nauk humanistycznych i medycznych oraz środowisk opiniotwórczych.

 

Rafał Trzaskowski – Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy, doktor nauk humanistycznych, specjalista w zakresie spraw europejskich. Poseł do Parlamentu Europejskiego VII kadencji, w latach 2013–2014 minister administracji i cyfryzacji, w latach 2014–2015 sekretarz stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych, poseł na Sejm VIII kadencji.

 

Anna Dymna

Anna Dymna – aktorka, założycielka Fundacji „Mimo Wszystko”, uczestniczyła w projektach wielu organizacji pozarządowych. W 2008 roku przyznano jej tytuł Ambasadora Polskiej Pediatrii.

Cleo Ćwiek – Modelka z Warszawy, mieszka w Nowym Jorku. W branży modowej prawie od dekady. Studiuje psychologię kliniczną, sama żyje z chorobą afektywną dwubiegunową. Bierze udział w charytatywnych projektach uświadamiających młodych ludzi w temacie chorób i zaburzeń psychicznych, mających na celu pozbycie się stygmatyzacji otaczającej ten temat. Niebawem ukaże się jej autorska kampania społeczna.

 

Katarzyna Grochola

Katarzyna Grochola – pisarka, felietonistka, wspiera Polską Koalicję na Rzecz Walki z Rakiem Szyjki Macicy.

 

 

Andrzej Kapusta

Andrzej Kapusta – dr hab. w dziedzinie nauk społecznych, w swych analizach odwołuje się do rozważań z zakresu nauk humanistycznych, teorii poznania i filozofii umysłu oraz do koncepcji psychologicznych, psychiatrycznych i kognitywnych. Autor książki „Szaleństwo i metoda: granice rozumienia w filozofii i psychiatrii”.

 

Zofia Rosińska

Zofia Rosińska – profesor nauk humanistycznych, zajmuje się problematyką z pogranicza psychologii i filozofii oraz historii psychologii.

Podziel się tą stroną!

Skip to content