KOMUNIKAT Rady Programowej Kongresu Zdrowia Psychicznego – w sprawie przełożenia IV edycji KZP na rok 2024

Szanowni Państwo,
Przyjaciele,
Sympatycy,
Uczestnicy Kongresu Zdrowia Psychicznego
W imieniu Rady Programowej i Komitetu Organizacyjnego Kongresu Zdrowia Psychicznego śpieszę Was poinformować, że IV Kongres Zdrowia Psychicznego odbędzie się w 2024 roku.
Zwykle zbieraliśmy się co 2 lata, nawet w pandemicznym roku 2021 udało się nam spotkać w obowiązującym wtedy reżimie sanitarnym.
W tym roku sytuacja społeczna skłania do ostrożności i przyjęcia postawy wyczekującej – zobaczymy jak dalej potoczą się losy Ustawy o ochronie zdrowia psychicznego, Narodowego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego. pilotażu reformy, rozwoju Centrów Zdrowia Psychicznego i całej opieki środowiskowej – dlatego przesuwamy nasze spotkanie o rok.
Stale jesteśmy w kontakcie, wiemy że każdy z Was działa lokalnie na rzecz naszego środowiska, pracując u podstaw i zmieniając świadomość społeczną na temat zaburzeń psychicznych. Podtrzymujmy nasze związki korzystając z mediów społecznościowych, spotykajmy się na lokalnych wydarzeniach.
Jak co roku w czerwcu odbędzie się w Warszawie, a także w innych miastach Polski, Marsz Żółtej Wstążki, będziemy maszerować z naszymi hasłami, aby nikt nie zapomniał że #zdrowiepsychicznemaznaczenie.
Zapraszam do śledzenia i udostępniania naszej strony, czekamy na Wasze pomysły czym jeszcze powinniśmy się zająć, przyłączajcie się do nas w aktywnościach codziennych.
Do zobaczenia w czerwcu 2024 !!
Joanna Krzyżanowska – Zbucka
Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego
Kongresu Zdrowia Psychicznego

Podziel się tą stroną!

Skip to content