Marsz Żółtej Wstążki Online – #PoGodność

Marsz o Godność  w 2020 roku odbędzie się online 

 

Co roku ulicami Warszawy przechodzi Marsz Żółtej Wstążki, Marsz o godność – solidarności z osobami doświadczającymi kryzysu psychicznego. Po to, by przypominać w ten sposób o ich potrzebach. O tym, że tacy ludzie są wśród nas i nie jest ich mało. (historia marsz ponizej)

Zapraszamy po więcej na Facebooka:  kliknij link    

W tym roku marsz po raz pierwszy miał przejść ulicami kilkunastu miast, niestety nie możemy spotkać się na zewnątrz. Zachęcamy więc do wzięcia udziału w marszu online.
Pogodnie maszerujemy #PoGodność

Planujemy różne wydarzenia na 30 maja – obserwujcie nas!

Nakładka na profil na Facebooku:
Zapraszamy do nałożenia na Wasze zdjęcia profilowe naszej nakładki #pogodność
 
Filmik:
Do 27 maja do godz. 23.00, czekamy na Wasze filmiki (ok.2-3 minutowe) nagrane choćby telefonem przedstawiające Was, kiedy idziecie na spacer, chodzicie w miejscu na swoim balkonie albo w pokoju, jedziecie na rowerze w okolicach parku albo na takim stacjonarnym ustawionym w sypialni lub salonie. Koniecznie z żółtym elementem ubrania albo choć z przypiętą do niego kokardką z żółtej wstążeczki. Na filmiku nie trzeba pokazywać twarzy. Można sfilmować tylko fragment sylwetki albo siebie od tyłu, możecie iść w miejscu. Filmiki zmontujemy we wspólny marsz i pokażemy 30 maja.
Na filmiki czekamy pod adresem: marsz@ef.org.pl
 
Zdjęcie:
Zrób sobie zdjęcie z żółtym elementem ubioru lub żółtą wstążką. Na zdjęciu możesz również trzymać kartkę z hasztagiem #pogodność.
Zdjęcie udostępnij w swoich social mediach, a w opisie dodaj nasz hasztag i ewentualnie link do wydarzenia.
Planujemy również webinaria w dniach od 30 maja do 10 czerwca.

Podziel się tą stroną!

Skip to content